Twój koszyk

jest pusty...
Darmowa przesyłka paczką w RUCHu

Pomysł na prezent

 

Sklep internetowy Sophie & Lulu powstał z miłości do dzieci i chęci podarowania im tego co najlepsze.

Naszą filozofią jest sprzedaż produktów najwyższej jakości wykonanych z wyjątkowych materiałów.

Dlatego oferujemy Państwu tylko takie produkty, co do których jakości jesteśmy pewni, które są bezpieczne dla najmłodszych, i których sami używamy dla naszych dzieci.

 

Stworzyliśmy również Strefę EKO, w której znajdziecie Państwo produkty najwyższej jakości, pochodzące tylko od certyfikowanych producentów. Znajdziecie tam także EKO informacje i ciekawostki.


Jednocześnie, nie ustając w poszukiwaniach rzeczy, które nas zachwycą, zauroczą, a jednocześnie przekonają swoją wysoką jakością i wykonaniem, stale rozszerzamy ofertę naszego sklepu.


Zależy nam na tym, aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w sklepie Sophie & Lulu. Zakupy przez Internet, mimo iż są wygodne, zwłaszcza dla rodziców, którzy cały swój wolny czas poświęcają dzieciom, niosą pewne ograniczenia. Chętnie pomożemy rozwiać wątpliwości towarzyszące zakupom. Wierzymy, że nasze produkty spełniają oczekiwania najwybredniejszych, ale jeśli tak nie jest gwarantujemy Państwu 10 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny (więcej w regulaminie sklepu).


Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, zadawania pytań i przedstawiania wątpliwości. Sophie & Lulu to nasza pasja i chętnie się nią podzielimy.


Jeżeli natomiast będą Państwo zainteresowani konkretną rzeczą, a w danym momencie nie będzie ona dostępna w naszym sklepie, bądź nie jest jeszcze dostępna na polskim rynku, proszę pytać. Jeśli tylko będzie to możliwe postaramy się ją dla Państwa sprowadzić.


Zapraszamy serdecznie!

Zespół Sophie & Lulu

. facebook
Ładowanie...
facebook